<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=762132881320632&ev=PageView&noscript=1" />

Historie sukcesu

Praca, dzieci, dom - historia odchudzania młodej mamy

  • Kobieta
  • 30 grudnia, 2020

Na pierwszej wizycie razem z Panią Karoliną wyznaczyłyśmy cel "-17 kg". Jak sama Pani Karolina wspomina, początkowo nie było łatwo pogodzić dietę z obowiązkami domowymi, opieką nad dziećmi i pracą. Ale ważne żeby się nie poddawać! Już po 2 tygodniach udało się wpaść w rytm diety, a wówczas pojawiły się pierwsze efekty, które motywowały do dalszej pracy. Po 10 miesiącach wymarzony cel został osiągnięty.

W  procesie wprowadzania diety najważniejsza jest zmiana nawyków żywieniowych w całym domu - wówczas redukcja masy ciała i utrzymanie efektów jest dużo łatwiejsze.  Mimo, że początkowy cel został osiągnięty, to my pracujemy dalej i walczymy o kolejne - 5 kg. Trzymam kciuki!!! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Historia Pana Franciszka

  • Mężczyzna
  • 09 maja, 2019

Zmiana nawyków żywieniowych nie jest prosta, szczególnie na początku. Jednak już po kilku tygodniach może stać się przyjemnością, szczególnie kiedy widzimy zmiany na wadze oraz w samopoczuciu.

Pan Franciszek rozpoczął swoją przygodę ze zmianą sposobu odżywiania w lipcu 2018r. Po 7 miesiącach pracy, dziś cieszy się wagą niższą o 26 kg! Jak tego dokonał? Myślę, że on sam najlepiej opowie, jak to przebiegało i czy rzeczywiście jest się czego bać!? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Moja przygoda z odchudzaniem

  • Kobieta
  • 06 listopada, 2014

W swoim życiu próbowałam wielu diet, podczas których traciłam różne ilości kilogramów, jednak efekt zawsze był ten sam- jojo. Ciągłe próbowanie nowych nieskutecznych diet zmobilizowało mnie do wizyty u dietetyka.

CZYTAJ WIĘCEJ
POKAŻ
Magdalena Węgrzyn - ZnanyLekarz.pl
POKAŻ